Hakkımızda

EgeWEB Hakkında

Misyonumuz

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamak. İşbirliği yaptığımız kurumlara karşı sorumlu bir iş ortağı olabilmek. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile EgeWEB, kurulduğu ilk günden beri sektörde öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayreti ile geliştirmeye devam edecektir.

Vizyonmuz

EgeWEB olarak bilişim sektöründeki kurumsal süreçlerin dijitalleşmesi, yazılım geliştirme, entegrasyon ve süreç yönetimi alanında uzmanlık sağlamak. BT sektörü için hizmet ve ürün altyapısı gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda yeni teknolojileri ve ulusal bir yazılım altyapısı kullanarak global şirketlere hizmet vererek ülkenin gelişmesine katkı sağlayacak biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değerlerimiz

Hızlıyız, esneğiz, sorumluyuz, yaratıcı ve yenilikçiyiz... 2002 yılında Denizli'de Detay Bilişim ismiyle kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 17 yıl içerisinde piyasada kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine web tasarım, web yazılım, android ve ios yazılımlarında en iyi kaliteyi sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur. EgeWEB'i tercih etmek bir ayrıcalıktır.

Kurumsal Kimliğimiz

Kurumsal bir çalışma yapısı benimseyen firmamız bu sayede daha uygun fiyata daha kaliteli hizmet anlayışını kendisine rehber edinmiştir. Yazılım sektöründe çok kısa sürede edindiğimiz bu mevkiyi aynı gayretle daha da yukarılara taşımak ve hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizle şimdi olduğumuz gibi ailenin bir parçası olmak, değer katan ilişkilerle bunu daha da artırmaktır.